عکاسی های صنعتی و تبلیغاتی - سما گرافیک

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 77132247 - 09123939691
www.sama-graphic.com
instagram: www.instagram.com/

توضیحات

انواع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی صنعتی است که هدف آن معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری جهت خرید و استفاده از آن محصول بوده که این مهم با تکیه بر دانش و تجهیزات پیشرفته ای که گروه تبلیغات سما

گرافیک در اختیار دارد، محقق شده و این مجموعه همواره تلاش نموده تا با بهترین کیفیت و بصورت کاملا دقیق اقدام به ارائه  خدمات در زمینه چاپ و بسته بندی به مشتریان خود نماید. 

راه رسیدن به موفقیت در هر حرفه ای روانشناسی بازار هدف و نحوه تبلیغات و ایجاد رابطه با مشتریان است . بدون تردید حضور در بازار های رقابتی جز با شناخت رقبا و مشتریان و برنامه ریزی صحیح برای حفظ و توسعه ممکن نخواهد بود .

سما گرافیک با تکیه بر دانش ، تجربه و اطلاعات تخصصی مورد نیاز از جمله تحقیقات بازار و برنامه ریزی کلیه اطلاعات ، و ارائه مشاوره تخصصی در خصوص استراتژی بازار یابی و نحوه ی تبلیغات و نوع سبک بسته بندی محصول می نماید.

خدمات: عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، انواع عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، طراحی گرافیک، انواع طراحی گرافیک، انواع جعبه های لمینتی، انواع جعبه های مقوایی، انواع بروشورهای تبلیغاتی، انواع کاتالوگ های تبلیغاتی، تولید انواع جعبه های

هاردباکس، تولید انواع جعبه های سخت، تولید انواع کارتن، تولید انواع کارتن تبلیغاتی، چاپ و بسته بندی چاپ و تبلیغات.

    

جزئیات خاص

ایمیل ---
تلفن ---
تلفن همراه ---
فکس ---
وبسایت ---
آدرس ---
مدیرعامل ---
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1018
نمایش داده شده: 264
انقضا: 2017-12-15 07:11:00

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review