رگال استیل - یراق دکور

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 66740277 - 09121906422 درخشنده
www.yaraghdecor.com
instagram: www.instagram.com

توضیحات

یراق دکور تولید کننده تجهیزات فروشگاهی و انواع چوب کار فلزی، فروش و ساخت انواع یراق آلات و دکوراسیون خانگی - 09121904622 محمد رضا درخشنده

یراق دکور تولید و پخش انواع چوبکار لباس، چوبکار پلاستیکی، چوبکار اپل دار، چوبکار سرشونه دار، چوبکار فلزی، چوبکارچوبی، چوبکارکریستالی، چوبکارابری و انواع چوبکار گیره دار.

اگر به دنبال تجهیزات فروشگاهی مناسب برای فروشگاه یا مغازه خود می باشید ، گروه یراق دکور انواع رگال دیواری ، انواع چوب کار فلزی و انواع چوب لباسی را کامل به شما ارائه میدهد.

تولید کننده چوب کار فلزی، تولید کننده رگال لباس، تولید کننده رگال استیل، تولید کننده رگال چوبی، تولید کننده رگال دیواری، تولید کننده انواع رگال مزونی و تولیدکننده انواع  رگال طلایی و چوب لباسی. 

انواع رگال چوبی و رگال لباس امروزه وسایل کاربردی در منازل و ادارات علاوه بر ایفای نقش خود به‌عنوان یک وسیه کاربردی نقش بسیار مهمی نیز در انواع چیدمان ها یا دکوراسیون انواع منازل و ادارات دارند. 

رگال دیواری نیز گونه ای دیگر از رگال می باشد که روی دیوار نصب شده و همان طور که از نامش مشخص است رگال دیواری بر روی دیوار نصب می شود و عمدتاً مناسب مکان هایی است که محدودیت فضا را دارند. 

گروه صنایع تولیدی یراق دکور فعالیت خود را در سال 1380 در زمینه تولید یراق آلات و پارتیشن آغاز نمود و طی 3 سال توانست جهت تولید کلیه یراق آلات ابتکارات نوینی را به کار گیرد و محصولات جدیدی را به بازار کشور عرضه نماید. در سال 1383 با شروع تولید ملزومات اداری، نمایشگاهی و فروشگاهی گامی دیگر در تولیدات خود برداشته و تاکنون بیش از 500 نوع جدید از این محصولات اعم از قفسه، رگال لباس، انواع رگال استیل.

جزئیات خاص

ایمیل info@yaraghdecor.com
تلفن همراه ---
فکس ---
وبسایت www.yaraghdecor.com
آدرس تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخايي، كوچه سادات شريف، كوچه ظفر، گروه صنعتی یراق دکور
مدیرعامل محمد رضا درخشنده
آدرس کارخانه ---
Telegram telegram.me/

موقعیت


تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخايي، كوچه سادات شريف، كوچه ظفر، گروه صنعتی یراق دکور

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1159
نمایش داده شده: 1337
انقضا: 2018-06-25 20:42:00

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review

Latest Added Adverts

video bokep indonesia informasiku