انواع تابلوساز - تابلو سلگی

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 77502879 - 77614590
www.tablosazsolgi.com
instagram: www.instagram.com/

توضیحات

ارائه ورق های کامپوزیت با برندهای مختلف در تابلوساز سلگی.

کامپوزیت های پایه پلیمری مهم ترین دسته از کامپوزیت می باشند.

کامپوزیت از دو قسمت اصلی ماتریس و تقویت کننده تشکیل شده‌است.

در ساخت بدنه جنگنده‌های رادارگریز از کامپوزیت‌ها نیز استفاده می‌شود.

یکی از موارد مهم استفاده انواع ورقهای کامپوزیت بازسازی نمای ساختمان های قدیمی می باشد.

یکی از توانایی های ورقهای تابلوسازی کامپوزیت آلومینیوم کم بودن وزن ورق میباشد.

کامپوزیت به ماده‌ای اطلاق می‌شود که از دو فاز ماتریس و تقویت کننده تشکیل شده باشد.

فایبرگلاس یک کامپوزیت با زمینهٔ پلیمری می باشد که توسط فیبرهای شیشه تقویت شده‌ است.

یکی از اصلی ترین نکته ها در تابلوهای کامپوزیت مربوط به انتخاب جنس و کیفیت کامپوزیت است.

اهمیت کامپوزیت در تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوی و شکل پذیری خوب می باشد.

رايج ترين نوع مواد، كامپوزيت كـربن اسـت كـه بـراي كاربردهاي دما بالا طراحي شده و بسيار گران قيمت است. 

 اجرای نمای کامپوزیت با توانایی و تخصص بالای تیم اجرایی تابلو سلگی و طراحی توسط مهندس سلگی انجام می پذیرد.

قدیمی ترین مثال از کامپوزیت مربوط به افزودن کاه به گل جهت تقویت گل و ساخت آجری مقاوم جهت استفاده در بنابوده است.

کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است. 

قدیمی ترین مثال از کامپوزیت ها مربوط به افزودن کاه به گل جهت تقویت گل و ساخت آجری مقاوم جهت استفاده در بناها بوده است.

به طور كلي مي توان گفت از مواد به صورت كامپوزيت استفاده ميشود تا بتوان به خواص برتري نسـبت بـه اجـزاي تشـكيل دهنـده دست يافت. 

کامپوزیت و نمای کامپوزیت به منظور پوشش نمای خارجی و یا دکوراسیون داخلی ساختمان ها در قالب های دیواره، پارتیشن و سقف کاذب کاربرد بسیاری دارد.

كامپوزيت تركيب حداقل دو ماده است كه يكي فاز تقويـت كننـده ناميده مي شود و به شكل الياف، ورقـه ويـا ذرات اسـت و در فـاز ديگر كه ماتريس خوانده مي شود ، محصور است.

بطور کلی کامپوزیت از سه لایه تشکیل شده اند که دو لایه بیرونی آنها از پوسته آلومینیومی به ضخامت 0.3 و 0.5 میلی متر می باشد و لایه وسطی از مواد پلی اتیلن تشکیل شده است.

كامپوزيت تركيبي است از دو ماده يا بيشتر (اجزاي تقويت كننده – پركننده هاfiller - ماتريس نگهدارنده كامپوزيت) كـه داراي شـكل (form ) یا تركيب (composition) متفاوتي هستند .

امروزه در سطح شهرها نماهای مختلفی از جمله نمای سیمانی، نمای سنگی و یا شیشه‌ای را نظاره می‌کنید، اما در این بین نمای کامپوزیت امروزه در حال تبدیل شدن به انتخاب نخستین نما می‌باشد.

مجری نمای کامپوزیت - مجری تابلو کامپوزیت - ساخت تابلو کامپوزیت - اجرای تایلوساز کامپوزیت - ساخت تابلو چلنیوم - ساخت تابلو ال ای دی - ساخت تابلو کامپوزیت ساختمان - ساخت نمای کامپوزیت - ساخت نماهای کامپوزیت.

ساخت حروف استیل - ساخت حروف چلنیوم - ساخت حروف برجسته - ساخت تابلو کامپوزیت بانک - ساخت تابلو کامپوزیت شرکتی- کامپوزیت ساختمان - کامپوزیت حرفه ای - اجرای تابلو کامپوزیت - اجرای تابلو کامپوزیت ساختمان -نمای کامپوزیت-اجرا و طراحی نمای کامپوزیت.

در تابلوسازی تبلیغاتی، داشتن هدفی روشن از ساخت آن است. با داشت هدفی واضح و شفاف از تابلوسازی خواهیم داشت هم در روند ساختن تابلو و همچنین در بهره برداری از آن به موفقیت های خوبی دست یابیم. بعضی از افراد برای اینکه شرکت شان و محصولاتشان بهرت دیده شوند و بتوانند مشتری های زیادی را به سمت خودشان جذب کنند مبادرت به تابلوسازی می کنند و بعضی دیگر هدف هایی مانند ثبات، کلاس کاری و غیره را در ساختن تابلوهای تبلیغاتی در نظر دارند. اما قبل از همه این کارها و رسیدن به آنها لازم است که نکته هایی را در نظر داشته باشیم تا در تعیین هدف مان برای تابلوسازی موفقتر ظاهر شویم. این نکته ها شما را در تصمیم گیری مناسب در جهت سفارش و ساخت یک تابلوی تبلیغاتی کمک خواهند کرد. 

تابلوساز - تابلوساز چلنیوم: درابتدا باید بگویم کلمه تابلو چلنیوم همان (channelium)  ترکیبی از channel + aluminium است.

این محصول دارای کیفیت بسیار بالا بوده و  در برابرنور آفتاب ، گرما و سرما مقاوم بوده و تغییر شکل و رنگ نخواهد داد و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی به تابلوها میدهد.

یکی دیگر از محاسن لبه چلنیوم نوار اسفنجی گرد گیر میباشد که شرکت سازنده آنرا به خوبی طراحی و در نظر گرفته است که مانع ورود گرد و غبار و آب به داخل حروف میشود.

لبه چلنیوم دارای یک روکش محافظ نایلونی میباشد که تا زمان ساخت و نصب حروف بروی قسمت براق خواهد ماند و مانع از خط و خش بروی چلنیوم میشود و در پایان کار توسط نصاب به راحتی جدا میشود.نکته لازم به ذکر این است که این روکش محافظ بعد از نصب حتما باید جدا شود در غیر اینصورت پس از چند روز قرار گرفتن در برابر نور آفتاب دیگر از چلنیوم جدا نخواهد شد.

شرکت mci نام این محصول خود را با مارک آلوراپید ( alurapid) وارد بازار نمود که در کشور ما نیز این محصول موجود میباشد و قیمت آن نیز گرانتر از دیگر محصولات مشابه میباشد ، یکی از راه های تشخیص این محصول حک شدن نام برند این محصول (alurapid ) و همچنین ( made in spania  ) در داخل لبه چلنیوم  میباشد.

چلنیوم در سایزهای 7و9و11 سانتیمتر با رنگهای جیوه ای (نقره ای ) ،میرور(طلایی) و مشکی در بازار موجود میباشد.

بعد از اسپانیا کشور تایوان نیز از این ابتکار بی نصیب نماند و مشابه این محصول را بانام تجاری آلوباند ( aluband) تولید و روانه بازار نمود که این برند نیز در نوع خود مرغوب میباشد.

لبه چلنیوم های اصلی ضخیم  میباشد و حروف ساخته شده بعد از ساخت از استحکام خوبی برخوردار میشود مخصوصا حروف های درشت و بزرگ ، به همین دلیل است که تابلوسازهای با تجربه برای ساخت حروف بزرگ حتما از لبه های اصلی استفاده می نمایند.

رنگ لبه های چلنیوم اصلی در برابر نور آفتاب و تغییرات جوی در طی سالیان ثابت بوده و تغییر رنگ نداده و همیشه براق خواهد بود.

ولی لبه های چینی نازک میباشد و این نازکی در بعضی از مارک ها به حدی میباشد که با کوچکترین فشار تغییر حالت میدهند و یا  سوراخ میشوند، در عوض برای سازنده حروف، کار کردن با آن بسیار آسان میباشدواز این لبه ها  برای ساخت حروف های کوچک میتوان استفاده کرد.

در تابلوسازی هایی که از دستگاه چلنیوم ساز استفاده میکنند مراحل خم کردن ، قوس وشیار بروی لبه چلنیوم توسط دستگاه بصورت کامپیوتری طبق فایل طراحی شده انجام میپذیرد که خالی از اشکال هم نیست ،چون این دستگاه توسط اروپایی ها برای فونت لاتین طراحی و ساخته شده نه برای فونت فارسی ،به همین دلیل در بعضی از موارد اشکالاتی وجود دارد،حتی میتوان گفت که بعضی از این دستگاه ها در طی مراحل ساخت بر روی لبه چلنیوم خط و خش نیز ایجاد میکنند.

در تابلوسازی هایی که  مجهز به این دستگاه ها نمی باشند مراحلی خم کردن قوس و شیارها توسط استاد کار ماهر انجام میگیرد.

پس از آماده شدن لبه حروف و لبه چلنیوم آن را بروی میز آهنی با آهنربا های مخصوص ثابت و جذب یکدیگر میکنند و با چسب 123 و اسپری لبه چلنیوم را به پلکسی میچسبانند.

پس از ساخت حروف چلنیوم نوبت به زیر سازی این حروف میرسد که برای اینکار از ورقهای  پی وی سی pvc  با ضخامت  8 و 10 میلیمتر استفاده میشود که ابعاد این ورق 120-  240 سانتیمتر میباشد .

این ورقها در مقابل آب ، آفتاب ،گرما و سرما مقاوم بوده و تغییر حالت نخواهد داد و به همین منظور جهت زیرسازی حروف چلنبوم بسیار کاربرد دارد.

حروف چلنیوم ساخته  شده بروی ورق پی وی سی قرار گرفته و دور آنرا خط کشی مینمایند و توسط اره برقی برش خورده به نحوی که در داخل چلنیوم زیر نوار گردگیر براحتی قرار بگیرد .

سپس میرسیم به قسمت روشنایی داخل چلنیوم که از اس ام دی smd استفاده میشود که در اینجا یک توضیح کاملی در این رابطه خواهم داد.

تا قبل از دهه هشتاد در کشور ما لامپ های نئون بصورت فراوان پشت شیشه  مغازه ها، فروشگاهها و یا داخل حروف نئون پلاستیک استفاده میشد که درعین نور زیاد و زیبایی و جلب توجه ، بسیار ترد و شکننده بودند و با کوچکترین ضربه شکسته و گاز آن خالی میشد .

لامپ های نئون از ترانس های هسته ای با ولتاژ های بالا تغذیه میکردند که معمولا بر اثر شوک دادن قسمت الکترود به بدنه نئون و یا فلزات اطراف باعث شکستن خود لامپ میشد و یا در زمان بارندگی و یا تماس با آب بازهم باعث شوک دادن و اتصالی  در قسمت الکترود میشد و در کل اگر داخل حروف نئون پلاستیک استفاده میشد بسیار مشکل ساز بوده و مدام باید مورد  سرویس و تعمیرات  انجام میگرفت  و در بعضی موارد این اتصالی ها باعث اتش سوزی نیز میشد.

در دهه هشتاد  لامپ های ال ای دی وارد صنعت تبلیغات و مخصوصا  تابلوسازی شدند که گفته میشد ساخت کشور کره ،تایوان و چین است که بنده  احساس میکنم  عمدتا کشور چین در این زمینه طبق معمول پیشتاز بوده و در کل شروع خوبی دراین  زمینه بود.

ال ای دی های شاخه ای  جای لامپ های نئون  داخل حروف پلاستیک را گرفت ، در ابتدا این ال ای دی  های شاخه ای  به ظاهر بهتر از لامپ نئون به نظر میرسیدند ، ول خالی از اشکال هم  نبودند چون هم ضد آب نبودند و هم بروی پلکسی حروف نقاط نورانی پر رنگ ایجاد میکردند .

پس از آن ال ای دی های بلوکی پنج لامپ و سه لامپ جای ال ای دی های شاخه ای را گرفت و این محصول مشکل آب و نقاط نورانی را بر طرف کرد ، ولی نور این ال ای دی ها رضایت بخش نبود.

پس از آن شرکتهای چینی  ال ای دی های جدیدی بنام اس ام دی  smd تولید و روانه بازار کردند که به نظر بنده یک شاهکار در زمینه ایجاد نور دلخواه داخل حروف بود .

اس ام دی ها دارای شدت نور فوق العاده و  طول عمر بالا بوده و رزین روی  بلوک های آن مقاوم و ضد آب میباشند و نصب آنها بروی پی وی سی  pvc بسیار آسان و سریع میباشد.

لامپ های اس ام دی smd  موجود در بازار دارای نمونه های کره ای نیز میباشند که دارای کیفیت بالا و در عین حال قیمت بالاتری میباشند.

لازم بذکر است که منبع تغذیه اس ام دی ها ترانس های 12 ولت بوده و مصرف آنها به مراتب کمتر از ترانس های هسته ای با ولتاژ بالا میباشد و به همین دلیل اگرصحیح سیم کشی و تقسیم آمپر شود دیگر مشکل حرارت ،اتصالی و سوختن نخواهد داشت ،در پایان نحوه سیم کشی و تقسیم جریان را برای همکاران توضیح خواهم داد.

پس از آنکه پی وی سی حروف چلنیوم برش خورد نوبت به چسباندن  لامپ های اس ام دی میرسد . ابتدا سطح روی پی وی وسی باید کاملا تمیز و پاک شود سپس محافظ چسب پشت اس ام دی ها را جدا کرده و لامپ ها را کنار یکدیگر با فواصل بین 3 ال 4 سانت چسبانده تا جایی که تمام سطح pvc را پوشش دهد

چنانچه فواصل بین smd ها بیشتر از حد معمول شود پس از نصب خواهیم دید که حروف چلنیوم دارای نقاط تاریک و کم رنگ خواهد شد.

در اینجا حروف چلنیوم آماده نصب میباشد و باید توسط یک نیروی ماهر و با تجربه بروی سطح کامپوزیت و یا هر جای دیگر نصب گردد.

مراحل نصب حروف چلنیوم: 

ابتدا یک پلات  در ابعاد واقعی  از متن حروف چلنیوم طبق طرح اولبه تهیه و آن را روی محل مورد نظر نصب کرده سپس pvc  چلنیوم را روی طرح قرار داده و با پیچ در جای خود محکم  کرده ، پس از نصب تمام پی و سی ها سیم لامپ های اس ام دی را با سوراخ کردن محل های لازم به پشت کار منتقل کرده و مراحل تقسیم جریان  انجام میشود ، لازم بذکر است که لامپ های smd  دارای مثبت و منفی بوده و باید تمام سیم های مثبت با هم و سیم های منفی باهم سری شوند ، در کل پس از تست  روشنایی ، چلنیوم حروف بروی  pvc  قرار گرفته و با پیچ های کوچک بهم متصل میشوند.

چگونگی سیم کشی و تقسیم جریان لامپ های اس ام دی ( smd)

باید در زمان سیم کشی تعداد smd ها را به دسته های 30 ال 40 تایی تقسیم کرد و هر سیم را با نظر گرفتن مثبت ومنفی رنگها جداگانه به منبع تغذیه وصل کرد در این روش جریان بطور مساوی در تمام سطح حروف تقسم میگردد و هرگز نباید جریان را به ابتدای  یک دسته smd  وصل کرد بلکه باید به وسط بک دسته 40 تایی وصل کرد، و اگر تعداد smd ها زیاد است باید اینکار را تکرار کرد و سیم هایی را که از وسط دسته های 40 تایی آمده با نظر گرفتن مثبت و منفی با هم سری کرده و به منبع تغدیه وصل کرد .

ترانس های 300 وات معمولا 330 الی 350 عدد smd  و 400 وات بین 430 الی 450 عدد smd  را روشن مینماید.

ترانس5/12 آمپر بین 120ال 150 عدد smd  و 3/8  بین 90 ال 100 عددsmd   و 5آمپر 60 عدد  smdرا روشن  خواهد کرد و هرگز نباید بیشتر از این تعداد را به ترانس وصل نمود ،شاید در ابتدا و روزهای اول ظاهرا مشکلی پیش نیاید ول در طول چند هفته باعث فشار بر روی ترانس و سوختن آن  میگردد.

تابلوساز - تابلو کامپوزیت: 

تابلو کامپوزیت آلومینیوم متشکل ازسه لایه شامل دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت3 تا 0/5 میلیمتر و یک لایه از مواد پلی اتیلنی به ضخامت 3 الی 5 میلیمتر می باشد لایه خارجی دارای یک پوشش استر اپوکسی رزین ویک لایه PVDF جهت تثبیت رنگ می باشد. روی سطح ورق کامپوزیت با یک لایه فیلم محافظت می شود.

شرکت Alusingen ورق های کامپوزیت را از سال 1969 در آلمان، با همکاری شرکت BASF ابداع کرد. شرکت صنعتی Alusuisse، شرکت  Alusingen را خریداری کرد که متعاقباً شرکت بزرگ و چندملیتی Alcan در سال 2000 مالکیت آن را به دست آورد (امروزه با نام Rio Tino شناخته می شود.) از آن زمان تاکنون نام تجاری Alcobond با این محصول پیوند خورده است، درست مانند محصولات دو شرکت ((Jeep)) یا ((Rockwool)).

Alusingen حق انحصاری تولید محصولات Alcobond را به مدت 20 سال، در بین سال های 1971 تا 1991 در اختیار داشت. استفاده از این ماده در طول تاریخ مرسوم است. امروزه پانل های کامپوزیت در نماهاي ساختمانی به کار می روند. این ماده در اصل متشکل از دو ورق آلومینیوم با ضخامتی به اندازه 5/0 متر و پلی اتیلن (LDPE) با ضخامتی به اندازه 3 میلی متر است. ضخامت کل به همراه لایه های چسبنده و چسب ها حدود 4 میلی متر است.

به طور عمده، این محصول با به کارگیری سه نوع تکنولوژی متفاوت تولید می شود: اکستروژن، ورقه ورقه شدن با نوارهای چسبنده پیش ساخته و تلفیقی از اکستروژن و ورقه ورقه شدن.

صرف نظر از ابداع این محصول در سال 1969، در واقع در اواسط دهه 80 بود که این ماده به عرصه معماری راه پیدا کرد و معماران به کاربرد آن پی بردند.

در مورد تابلوسازی کامپوزیت:

ورق های کامپوزیت از جمله مصالح پیشرفته معماری مدرن می باشدکه بیش از بیش مورد توجه طراحان و مجریان ساختمان قرارگرفته و استقبال و کاربری فراوان این محصول بعنوان یکی از مصالح مورد استفاده در نمای ساختمانها بیانگر، کیفیت مناسب و عدم وجود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای آن میباشد.

کاربرد تابلوسازی کامپوزیت: 

از آنجایی که ورق های آلومینیوم شامل پلی اتیلن هستند، اغلب برای عایق کاری به کار می روند. پانل هاي کامپوزیت آلومینیومي از کاربردهای دیگری نیز برخوردار هستند. پانل های کامپوزیت آلومینیومی از کاربردهای دیگری نیز برخوردار هستند. این پانل ها در نمای بیرونی ساختمان ها، بازسازی نمای ساختمان قدیمی و تغییر دکوراسیون و دیوارهای داخلی، سقف ها، حمام ها و تراس ها استفاده می شوند.

تابلوساز - تابلوساز استیل: 

تابلو استیل، حروفی ضد زنگ حروف و یا اعداد دلخواه و یا علامتهایی برای  داخل و خارج ساختمان هستند. تابلو استیل گزینه مناسبی برای جلوه سنتی و آنتیک هستند و برای این مقاصد بیشتر کاربرد دارند. این محصولات همچنین برای مصارف طبیعی، مجسمه سازی، عتیقه و سطوح مسطح سیاه و سفید استفاده می شوند. برای کاور و پوشیدن عتیقه و مجسمه یک پوشش بسیار نازک را فراهم می کند که در طول حمل و نقل و راه اندازی از محصولات محافظت می کنند. برای ساخت این محصول، از سیستم برش جت آب استفاده می شود. سیستم برش جت آب با استفاده از آب نرم شده تحت فشار45000 PSI از طریق تکنیک 0.010 روزنه در 3 برابر سرعت صوت استفاده می شود که برای تولید بالاترین کیفیت از حروف استیل در دسترس است. جت آب برش استیل برای مصارف آرم سفارشی استیل و سبک های سفارشی در دسترس هستند.

تابلوساز پلاستیک: 

تابلو پلاستیک تمام خصوصیات چلنیوم را دارد تنها تفاوت آن در لبه حروف است که بجای آلیاژ آلومنیومی از لبه پلاستیکی استفاده می شود و این امر باعث شده تا مشتریان خاص خود را داشته باشد چرا که در چلنیوم فقط داخل حروف روشن می شود و کناره ها لبه آلومنیومی نمی گذارد نور رد شود و زیبایی خاص خود را دارد و مثل سایه روشن حروف می باشد اما در نئون پلاستیک تمام حروف روشن می شود .تفاوت چلنیوم و نئون پلاستیک : در چلنیوم داخل حروف روشن می شود و لبه ها آلومنیومی نمی گذارد کناره ها روشن شود اما در نئون پلاستیک تمام حروف روشن می شود .

جزئیات خاص

ایمیل ---
تلفن ---
تلفن همراه ---
فکس ---
وبسایت ---
آدرس تهران، میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب، خیابان خواجه نصیر، شماره 61
مدیرعامل ---
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

موقعیت


تهران، میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب، خیابان خواجه نصیر، شماره 61

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 356
نمایش داده شده: 1694
انقضا: 2018-05-15 07:28:57

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review

Latest Added Adverts

video bokep indonesia informasiku