تولید جعبه های مقوایی - سما نگار مهر

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 09123939691 مهدی موحدی مهر
www.samanegarmehr.ir
instagram: www.instagram.com/

توضیحات

انواع کاتالوگ های تبلیغاتی و انواع بروشورهای تبلیغاتی در شرکت سما نگار مهر.

صنایع چاپ و بسته بندی سما نگار مهر، تولید جعبه های مقوایی و تولید جعبه های لمینتی.

اولین مرحله و سنگ بنای تولید یک جعبه تیلیغاتی، چاپ وبسته بندی آن فرایند طراحی گرافیک ان ها می باشد.

تنوع خدمات و کیفیت محصولات و توانایی برطرف کردن کلیه نیازهای مربوط به انواع صنعت چاپ و بسته بندی در سما نگار مهر.

تولید جعبه های لمینتی را بر اساس اقلام کارتن که به عنوان جنس زیره که مقوای پشت طوسی بر روی آن قرار میگیرد ، دسته بندی می شوند.

سما نگار با قریب به ربع قرن سابقه‌ی درخشان و فعالیت در صنعت چاپ و بسته بندی، آماده‌ی ارایه‌ی خدمات چاپ و بسته بندی به مشتریان گرامی و عزیز میباشد.

انواع طراحی گرافیک و تولید انواع جعبه های تبلیغاتی  در اندازه و اشکال مختلف برای مصارف گوناگون از جمله فعالیت های شرکت صنایع چاپ و بسته بندی سما نگار مهر می باشد.

در طراحی بروشورهای تبلیغاتی به برگه های به هم اتصال یافته لت گویند و بروشور هایی که از تعداد لت کمتری برخوردار هستند و معمولاً در نمایشگاها ارائه و به حالت لتی طراحی و عرضه می شود.

جعبه های مقوایی به عنوان یکی از شناخته شده ترین مواد اولیه تولید جعبه است و به سبب ارزان بودن و قابلیت های متنوع طراحی گرافیکی و چاپ سلیقه ی قشر وسیعی از تولید کنندگان کشور را تامین می کند.

سما نگار مهر به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای چاپ و بسته بندی به پشتوانه منابع انسانی و با بهره گیری از اخرین تکنولوزی در زمینه تولید جعبه لمینتی و تولید جعبه هاردباکس، در خدمت تولیدکنندگان و مشتریان می باشد. 

بسیاری از موارد شرکتهای که بسته بندی را انجام می دهند روی بسته نیز عملیات چاپ و تکمیلی انجام داده، بخشی از صنعت چاپ و بسته بندی و تمامی دست اندرکاران این صنعت می توانند در بسته بندی به حساب آورده شوند. امروزه ترسیم مرزهای مشخص مابین صنایع چاپ و بسته بندی کار بسیار مشکلی می باشد کاملا مشخص است کسانی که بسته بندی فیزیکی مانند کارتن – بطری – قوطی های فلزی را می سازند بخشی از صنعت چاپ و بسته بندی هستند. همچنین از نظر فنی افزودن هر سطح بر سطح دیگر را لمینت می گویند که در انواع صنایع چاپ و بسته بندی و انواع جعبه سازی های تبلیغاتی معمولا به افزودن مقوا، بر روی سطوح انواع کارتن جعبه های لمینتی اطلاق میشود.

 

جزئیات خاص

ایمیل info@samanegarmehr.ir
تلفن همراه 09123939691
فکس ---
وبسایت www.samanegarmehr.ir
آدرس ---
مدیرعامل مهندس مهدی موحدی مهر
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1061
نمایش داده شده: 949
انقضا: 2018-06-17 11:10:00

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review
video bokep indonesia informasiku