لوله و اتصالات پلیکا - پلیرام برتر

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 09123934378 حامد صابریان
www.polyrambartar.ir
instagram: www.instagram.com/

توضیحات

توزیع و پخش فروش لوله و اتصالات پلیکا در فشار ۴ الی ۱۶ بار و از قطر ۲۰ الی 400 میلیمتر در شاخه های شش متری توزیع میگردد.

از مزایای مهم انواع لوله و اتصالات پلیکا و لوله و اتصالات UPVC، مقاومت خوب لوله و اتصالات پلیکا در برابر چربی‌ها، روغن‌ها و اسید‌ها می‌باشند.

اتصالات پلیکا بزرگترین تولید کننده لوله و اتصالات سخت یو پی وی سی می باشد و اتصالات پلیکا می‌ توانند از مواد مختلفی مثل آهن، فولاد و پلیمر ساخته شوند. 

موارد کاربرد لوله و اتصالات پلیکا معمولی یا لوله پلیکا فشار ضعیف این نوع اتصالات پلیکا بیشتر برای سیستم تهویه ساختمان ( هواکش ساختمان ) مورد استفاده قرار میگیرد.

اتصالات پلیکا، مقاوم در برابر ضربات ناشی از زلزله و فشار های خارجی می باشند و اتصالات پلیرام برتر یکی از بزرگترین تولید کنندگان اصلی لوله و اتصالات پلیکا در کشور ایران می باشد. 

یکی از تکنیک‌های خرید اتصالات پلیکا و خرید اتصالات UPVC شکل دادن در فشار کم می باشد واز مزایای خرید انواع اتصالات پلیکا و انواع اتصالات لوله UPVC عدم آسیب پذیری و پوسیدگی آن می باشد. 

انواع لوله و اتصالات پلیکا بیشتر برای سیستم تهویه ساختمان و هواکش ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و موارد کاربرد لوله و اتصالات پلیکا بیشتر برای سیستم فاضلاب ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. 

برای کارهای معمول لوله و اتصالات آبرسانی، لوله اتصالات PVC کاملاً در برابر مواد شیمیایی موجود در خاک و آب مقاومت دارند، پلیرام توزیع کننده انواع لوله و اتصالات پلیکا، لوله و اتصالات UPVC و اتصالات فاضلابی در سایز مختلف. 

لوله واتصالات پلیکا و لوله و اتصالات UPVC یا لوله پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب شده است و از این رو لوله و اتصالات پلیکا و اتصالات upvc ( پلی وینیل کلراید) در دو دسته تولید می‌گردند، نوع سخت اتصالات و نوع انعطاف پذیر.

 

 

جزئیات خاص

ایمیل info@polyrambartar.ir
تلفن 55604297
تلفن همراه 09123934378
فکس ---
وبسایت www.polyrambartar.ir
آدرس تهران، میدان محمدیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به صندوق شفیع، پلیکا امید
مدیرعامل حامد صابریان
آدرس کارخانه ---
Telegram telegram.me/

موقعیت


تهران، میدان محمدیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به صندوق شفیع، پلیکا امید

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 696
نمایش داده شده: 1926
انقضا: 2018-06-19 10:52:00

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review
video bokep indonesia informasiku