ملات ضد اسید و قلیا و ملات فوران

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 75433000 -021
021-26400037-9
021-26423638-9
فکس: 02175433434
www.kasracompany.com
instagram: ---

توضیحات

ملات ضد اسید و قلیا و ملات فوران - شرکت کسرا

شرکت مشاورین پوششهای صنعتی کسری با سالها تجربه و تخصص در زمینۀ پوششهای ملات ضد اسید و قلیا، تاًمین کننده انواع ملات های ضد اسید و قلیا از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کنندۀ اروپایی نظیر Steuler-KCH آلمان، و ACCS انگلستان می باشد.


شرکت کسری مفتخر است با توجه به شرایط فرآیندی پروژه شما ، مناسب ترین نوع ملات ضد اسید و قلیا را جهت نصب و بند کشی کاشی ها و آجرهای ضد اسید و قلیا با قیمتی رقابتی به شما ارائه نماید.
ملات های ضد اسید و قلیای اروپایی در انواع مختلف و بر پایه های فوران ، سیلیکات پتاسیم ، وینیل استر و نوولاک قابل ارائه می باشند.


ملات ضد اسید و قلیا و ملات فوران با نام های تجاری Keranol FU 310.Keranol FU 320, Furan T, Furan ST, Furan S از محصولات پر مصرف در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، غذایی و لبنی، دارویی و ... در ایران است. این ملات شامل رزین فوران و پودر فوران می باشد که دارای مقاومت شیمیایی بالا در شرایط اسیدی ، قلیایی و در مقابل حلالها می باشد. مصرف این نوع ملات در نصب و بندکشی کاشی ها و آجرهایی است که دائماً در معرض اسید و قلیاهای قوی ، نظیر مخازن خنثی سازی ، pickling ، کفپوشهای صنعتی ، مخازن تصفیه پسابهای صنعتی، کفپوش کارخانجات صنایع غذایی و لبنی و ... می باشد. بعلاوه این ملات دارای مقاومت مکانیکی و حرارتی بالایی می باشد .


ملات ضد اسید Keranol WG 311 نوع دیگری از ملات بر پایه سیلیکات پتاسیم محصول شرکت Steuler-KCH آلمان می باشد. این ملات مناسب جهت نصب و بند کشی کاشی ها و آجرهای ضد اسید و قابل کاربرد در غلظت های بالای اسیدی و اسیدهایی با درصد خورندگی بالا مانند HCL و H2SO4 و HNO3 با دمای عملیاتی بسیار بالا می باشد.


ملات های پایه وینیل استر و پایه نوولاکی ساخت شرکت ACCS انگلستان برای شرایطی که غلظت اسید و قلیا بطور همزمان بسیار بالاست، طراحی شده است.
همچنین با اعمال یک لایه نفوذ ناپذیر "ممبرین" که متناسب با شرایط فرآیندی پروژه شما انتخاب می شود به عنوان یک لایه محافظتی به تثبیت ملات روی سطح فلز یا بتون کمک نموده و از نفوذ اسید و باز به سطح زیرین جلوگیری می شود ، این لایه ممبرین می تواند از انواع سیستم های رابرلاینینگ و یا رزین های وینیل استر که شرکت کسری تاًمین کننده هر دو این محصولات می باشد ، ارائه گردد.


برای دریافت سریع اطلاعات می توانید شماره تماس یا e-mail خود را از طریق SMS به شماره 3000722707 ارسال فرمایید.

ملات ضد اسید و قلیای شرکت کسری، ملات ضد اسید شرکت کسری، ملات ضد قلیا شرکت کسری، ملات فوران شرکت کسری، ملات سیلیکاتی شرکت کسری، ملات ACCS انگلستان شرکت کسری، ملات FU 310 شرکت کسری، ملات کرانول FU 310 شرکت کسری، ملات WG 311 شرکت کسری، ملات KERANOL FU 310 شرکت کسری، ملات فوران Steuler-KCH آلمان شرکت کسری، ملات فوران ACCS انگلستان شرکت کسری، ملات سیلیکاتی شرکت کسری.

جزئیات خاص

ایمیل ---
تلفن ---
تلفن همراه ---
فکس ---
وبسایت ---
آدرس تهران ، خیابان شریعتی، رو به روی بیمارستان ایران مهر، انتهای کوچه ی مسعود، نبش خیابان مطهری، پلاک 11، طبقه ی دوم.
مدیرعامل ---
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

موقعیت


تهران ، خیابان شریعتی، رو به روی بیمارستان ایران مهر، انتهای کوچه ی مسعود، نبش خیابان مطهری، پلاک 11، طبقه ی دوم.

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 18
نمایش داده شده: 2191
انقضا: 2018-07-08 05:17:26

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review
video bokep indonesia informasiku