تابلوسازی - تابلوسازی حسام

ویژه افزودن به پسندها
0.00 (0 votes)
شماره تماس 06 11 895 0912 - 09109161820
www.tablosazi.net
instagram: www.instagram.com/

توضیحات

 تیم تابلوسازی حسام سازنده انواع مدل های مختلف تابلوسازی تبلیغاتی است.

جنس چلنیوم از ماده ای ساخته شده که تابلو چلنیوم را در برابر هر گونه زنگ زدگی محافظت می کند.

در صنعت تابلوسازی امروزه تولید و ساخت تابلوهای کامپوزیت از اهمیت به سزایی برخوردار است.

ظاهر تبلیغاتی و زیبای نئون پلاستیک بالاتر از همه حرفهای و حتی بقیه تابلوسازی های تبلبغاتی می باشد.

تابلو های فشار متوسط، تابلو کنترل، انواع تابلو های فشار ضعیف از جمله تابلوسازی های هستند که از لحاظ سطح ولتاژ مهم می باشند.

لازم به ذکر می باشد که هر بلوک SMD امروزه در صنعت تابلو سازی برای روشنایی تابلو ا به کار می رود .

تابلوسازی با داشتن فضای مناسب و نیروی مجرب کلیه مراحل ساخت را در کارگاه  ساخته  آماده سازی و تولید می کند.

اجرای تابلوسازی خوب در طرحها و رنگهای مختلف مطابق با متد و طرحهای روز با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت.

تابلو سازی درامور حرفه ای تبلیغاتی سابقه درخشانی را در زمینهای ساخت تابلوهای تبلیغاتی کسب کرده است.

یکی ازانواع تابلوسازی تابلوی ایستاده می باشد که خود این تابلو سازی ها می توانند اصلی- نیمه اصلی و فرعی باشند.

تابلوسازی با 20 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت و اجرا انواع تابلوهای تبلیغاتی، حروف برجسته، چلنیوم، پلکسی و غیره.

تابلوسازی خدمات خود را علاوه بر شهر تهران برای تمام نقاط ایران انجام می دهد و همواره آماده قبول سفارشات از سراسر کشور می باشد.

صنعت و شغل تابلوسازی و خدمات تابلوسازی اثر مهمی در نقش و طرح های آن با گرافیک محیطی دارد تابلو سازی را در زیباسازی شهرها و تبلیغات برای همه نباید از یاد برد.

انواع تابلوهای تبلیغاتی، (تابلو برجسته پلاستیک،چلینیوم،فلز،انواع تابلو راهنما ،تابلوهای روان وال ای دی و غیره ) با  بهترین کیفیت و قیمت مناسب در تابلوسازی حسام ساخته می شود.

تابلو سازی حسام  با ارائه  خدمات  کامل ، کلیه مراحل کار را از طراحی آماده سازی  ساخت کامل و نورپردازی را به صورت کامل به همراه  جابه جایی و نصب داربست را به صورت کامل انجام خواهد داد.

تابلوسازی به مشتریان خود یاری می رساند تا محصولات و خدمات خود را بهتر و موثرتر معرفی نماید و خدمات اطلاع رسانی را به گویا ترین شکل به مردم ارائه می نماید و در زیباسازی محیطی و توسعه فرهنگ بصری جامعه می کوشد.

تابلو سازی حسام  با ارائه  خدمات  کامل ، کلیه مراحل کار را از طراحی آماده سازی  ساخت کامل و نورپردازی را به صورت کامل به همراه  جابه جایی و نصب داربست را به صورت کامل انجام خواهد داد.

تابلوسازی حسام سازنده مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی، تابلو فلکسی، تابلو کامپوزیت، تابلو استیل و حروف چلنیوم فومنی 09128951106 پورموسی 09109161820

تابلوهای راهنما یکی از متنوع ترین تابلوها در زمینه تابلوسازی محسوب می شوند.در بخش تابلو راهنمای این سایت نمونه های متنوعی از این تابلوها با بهره گیری از متریال های گوناگون اعم از پلکسی،استیل،کامپوزیت،مولتی استایل،چوب و غیره به صورت دیواری،ایستاده،آویز،دوطرفه و رومیزی قابل مشاهده است.جهت مشاده نمونه تابلوها به تابلوهای راهنما در بخش تابلوسازی مراجعه نمایید.

در تابلوسازی تبلیغاتی، داشتن هدفی روشن از ساخت آن است. با داشت هدفی واضح و شفاف از تابلوسازی خواهیم داشت هم در روند ساختن تابلو و همچنین در بهره برداری از آن به موفقیت های خوبی دست یابیم. بعضی از افراد برای اینکه شرکت شان و محصولاتشان بهرت دیده شوند و بتوانند مشتری های زیادی را به سمت خودشان جذب کنند مبادرت به تابلوسازی می کنند و بعضی دیگر هدف هایی مانند ثبات، کلاس کاری و غیره را در ساختن تابلوهای تبلیغاتی در نظر دارند. اما قبل از همه این کارها و رسیدن به آنها لازم است که نکته هایی را در نظر داشته باشیم تا در تعیین هدف مان برای تابلوسازی موفقتر ظاهر شویم. این نکته ها شما را در تصمیم گیری مناسب در جهت سفارش و ساخت یک تابلوی تبلیغاتی کمک خواهند کرد. 

تابلوسازی کامپوزیت: 

تابلو کامپوزیت آلومینیوم متشکل ازسه لایه شامل دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت3 تا 0/5 میلیمتر و یک لایه از مواد پلی اتیلنی به ضخامت 3 الی 5 میلیمتر می باشد لایه خارجی دارای یک پوشش استر اپوکسی رزین ویک لایه PVDF جهت تثبیت رنگ می باشد. روی سطح ورق کامپوزیت با یک لایه فیلم محافظت می شود.

تابلوسازی استیل: 

تابلو استیل، حروفی ضد زنگ حروف و یا اعداد دلخواه و یا علامتهایی برای  داخل و خارج ساختمان هستند. تابلو استیل گزینه مناسبی برای جلوه سنتی و آنتیک هستند و برای این مقاصد بیشتر کاربرد دارند. این محصولات همچنین برای مصارف طبیعی، مجسمه سازی، عتیقه و سطوح مسطح سیاه و سفید استفاده می شوند. برای کاور و پوشیدن عتیقه و مجسمه یک پوشش بسیار نازک را فراهم می کند که در طول حمل و نقل و راه اندازی از محصولات محافظت می کنند. برای ساخت این محصول، از سیستم برش جت آب استفاده می شود. سیستم برش جت آب با استفاده از آب نرم شده تحت فشار45000 PSI از طریق تکنیک 0.010 روزنه در 3 برابر سرعت صوت استفاده می شود که برای تولید بالاترین کیفیت از حروف استیل در دسترس است. جت آب برش استیل برای مصارف آرم سفارشی استیل و سبک های سفارشی در دسترس هستند.

تابلوسازی پلاستیک: 

تابلو پلاستیک تمام خصوصیات چلنیوم را دارد تنها تفاوت آن در لبه حروف است که بجای آلیاژ آلومنیومی از لبه پلاستیکی استفاده می شود و این امر باعث شده تا مشتریان خاص خود را داشته باشد چرا که در چلنیوم فقط داخل حروف روشن می شود و کناره ها لبه آلومنیومی نمی گذارد نور رد شود و زیبایی خاص خود را دارد و مثل سایه روشن حروف می باشد اما در نئون پلاستیک تمام حروف روشن می شود .تفاوت چلنیوم و نئون پلاستیک : در چلنیوم داخل حروف روشن می شود و لبه ها آلومنیومی نمی گذارد کناره ها روشن شود اما در نئون پلاستیک تمام حروف روشن می شود .

محصولات: تابلوسازی - تابلوسازی مدرن و تابلوسازی حروف استیل.

جزئیات خاص

ایمیل ---
تلفن ---
تلفن همراه ---
فکس ---
وبسایت ---
آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان سپاه ؛ خیابان سرباز ؛ نبش خیابان 18 ؛ پلاک71
مدیرعامل ---
آدرس کارخانه ---
Telegram ---

موقعیت


دفتر مرکزی: تهران، میدان سپاه ؛ خیابان سرباز ؛ نبش خیابان 18 ؛ پلاک71

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 365
نمایش داده شده: 140
انقضا: 2017-02-19 09:10:00

نظرات

Rating

Price
Product state
Shipment

Users' reviews

Log-in to add review